MDI650-5-5(10x26)-C250-CON
dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 5V DC, modulated, 10x26mm,class 3R, with fitt…
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | zwart |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.2% |
| LB Rating | 630-711 DIR LB5 648-708 D LB5 + IR LB6 651-704 D LB5 + IR LB7 654-699 D LB5 + IR LB8 712-713 DIR LB4 714-717 DIR LB3 |
| Lens Color | Aqua |
![]() | |
| PICO-LPG-180-710 Bestel Nr.: 70158946 Laser safety glasses, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temple arms, side protection for a wide field of view, CE-certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 180-315nm, protection levels D LB7 + IR LB3 * Wavelength: >315-370nm, protection level DIR LB5 * Especially suitable for: Laser UV 300nm 243.61 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!