MLH650-10-5(14x45)
modulated red, line lasermodule, 90°, 650nm, 10mW, 5V DC, 14x45mm, class 1
Verbaast het u om hier openlijke prijzen te vinden? Bij andere aanbieders ontvangt u uitsluitend individuele offertes? Onze calculaties zijn gebaseerd op transparantie, vertrouwen en gelijke behandeling van onze klanten - en u heeft de mogelijkheid om te vergelijken!
| Stuks: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Korting: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Punt |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.3mrad |
| Size of Laserdot | <1.25mm@3.4m |
| Operating Distance | 3.4m |
| Optics | Lensglas met AR-coating |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 500mm |
| Wire type | 22AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (3.4m) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | geïsoleerd |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 23.5 - 25.5, typ 24V DC |
| Operating Current | 1 - 15, typ 5mA |
| Housing Color | zwart |
| Connector | CON-M8-3POL |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 10.5g |
![]() | LFNT-24-C Bestel Nr.: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
| DD635-1-3(21X21X50)-AP Bestel Nr.: 70189346 Isolated point laser module, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 21x21x50mm, Class 2, axis-parallel 85.63 EUR |
![]() | |
| DB520-10-24-FA(20x80)-F22000-M12 Bestel Nr.: 70152586 isolated dot lasermodule, green, 520nm, 10mW, 24V DC, 20x80mm, class 3R, Water proof IP 67, Focal position 22000mm, cable length C5000, incl. M12 connector 403.28 EUR |
![]() | |
| AMD520-10-3(12X40)-F300-C2500 Bestel Nr.: 70160895 modulated Dot lasermodule, green, 520nm, 10mW, 3V DC, 12x40mm, class 3R, focus 300mm, Power control (0-3V) 260.42 EUR |
![]() | |
| DI650-1-5(20X80)-F2000-C700-CON Bestel Nr.: 70157253 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 5V DC, 20x80mm, class 2 89.83 EUR |
Per toepassingsgebied zijn verschillende veiligheidaspecten van toepassing. Meer hierover vindt u in onze Veiligheids raadgever
To the safety guide
Lasermodules met geometrische patronen talloze praktische toepassingen.
Meer te weten komen!