MDI650-5-5(10x26)-C250-CON
dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 5V DC, modulated, 10x26mm,class 3R, with fitt…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| LB Rating | 190-315 D LB8 + IR LB4; 315-420 DIR LB5; 420-445 DIR LB4; 765-1100 DIRM LB5; 775-1085 D LB5+IRM LB6; 790-1080 D LB6 + IRM LB7; 950-1085 DIRM LB6 |
| Lens Color | Green |
![]() | |
| PICO-LPG-180-980 订单号: 70147568 Laser Safety Eyewear, complete protection, universal fit, comfortable fit over prescription glasses or alone, adjustable temples, side-shields for wide field of view, CE Certified ,Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic Logo imprint * Wavelength: 180-315 D LB7 + IR LB4, >315-400 DIRM LB5, >400-534 D LB5 + IRM LB6, 720-770 + >850-1080 DIRM LB5, 750-765 + 980-1065 D LB5 + IR LB7 + M LB7Y, >770-850 DIRM LB4 *OD:180-534 7+, 720-770 5+, 750-760 7+, 770-850 4+, 850-1080 5+, 980-1064 7+ * Especially suitable for: Laser BLUE 405nm, BLUE 445nm, BLUE 450, GREEN 520nm, GREEN 532nm, RED 755nm and IR 980nm 436.89 EUR |
![]() | |
| PICO-LPG-575-600 订单号: 70153873 Laser safety glasses, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temples, side protection for a wide field of view, CE certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 180-315nm, protection levels D LB6 + R LB4, wavelength: >315-395nm, protection level DR LB4, wavelength: >575-600, protection level DI LB4, wavelength: >582-598, protection level I LB6, wavelength: >585-595, protection level I LB7, * Especially suitable for: Laser Orange 595nm 302.44 EUR |