DC520-1-3(10.5x31)-F10000-C127
Dot laser, 520nm, green, 1mW, 3-5V DC, 10.5x31mm, class 2
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.35% |
| LB Rating | 180-315 D LB6 + R LB4 >315-400 DR LB4 >615-660 DIR LB3 >660-665 DIR LB4 >665-715 D LB4 + IR LB5 694 IR LB7 |
| Lens Color | Aqua |
![]() | |
| PICO-LPG-660-60 订单号: 70154467 Laser protection goggles, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, full protection, size adjustment with glasses strap, CE certified, Fitover - 150mm x 85mm, with Picotronic logo print * ● Wavelength: 180-315nm, protection levels D LB6 + R LB4 ● Wavelength: >315-400nm, protection level DR LB4 ● Wavelength: >615-660nm, protection level DIR LB3 * ● Wavelength: >660-665nm, protection level DIR LB4 ● Wavelength: >665-715nm, protection levels D LB4 + IR LB5 ● Wavelength: 694nm, protection level IR LB7 * Particularly suitable for: LASER ULTRAVIOLET 180nm and RED 660nm 310.84 EUR |
![]() | |
| PICO-LPG-9000-11000-04 订单号: 70190090 Laser safety glasses, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustable temple arms, CE-certified, 160mm x 144mm x 48mm, with Picotronic logo print. ● Wavelength: 10600nm, protection level DI LB3 Especially suitable for: Laser IR 10600nm 100.76 EUR |
![]() | |
| PICO-LPG-10600 订单号: 70158595 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temples, side protection for a wide field of view, CE-certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * ● Wavelength: 190-315nm, protection levels D LB7 + IR LB4 ● Wavelength: >315-398nm, protection level DIRM LB5 ● Wavelength: 9000-11000nm, protection level DI LB3 * Especially suitable for: Laser UV 355nm and IR 10600nm 184.79 EUR |