LE520-45-24(40x210)
isolated Line lasermodule, direct green, 90°, 520nm, 45mW, 24V DC, 40x210mm, cl…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.93% |
| LB Rating | 190-315 D LB7+IR LB4; 315-398 DIRM LB5; 9000-11000 DI LB3 |
| Lens Color | Clear |
![]() | |
| PICO-LPG-660 订单号: 70140347 Laser Safety Eyewear, complete protection, universal fit, comfortable fit over prescription glasses or alone, adjustable temples, side-shields for wide field of view, CE Certified ,Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic Logo imprint * ● Wavelength: 180-315nm, lb rating D LB6 + R LB4 ● Wavelength: >315-400nm, lb rating DR LB4 ● Wavelength: >615-660nm, lb rating DIR LB3 * ● Wavelength: >660-665nm, lb rating DIR LB4 ● Wavelength: >665-715nm, lb rating D LB4 + IR LB5 ● Wavelength: 694nm, lb rating IR LB7 * Especially suitable for: Laser UV 180nm and RED 660nm 310.84 EUR |