DI650-2-3(4x10)-F17
Dot laser, 650nm, 2mW, Focus 17mm +/- 2mm, 4x10mm, 3V DC
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.22% |
| LB Rating | 315-532 D LB6 + IR LB8 + M LB7Y; 533-535 + 730-744 DIRM LB5; 745-750 DIRM LB6; 751-754 DIRM LB7; 755-1100 D LB7 + I LB9 + R LB8 + M LB8Y; |
| Lens Color | Amber stone |
![]() | |
| PICO-LPG-532-1070 订单号: 70152623 Laser safety glasses, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temple arms, side protection for a wide field of view, CE certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic Logo print * Wavelength: 190-315nm protection levels D LB7 + IR LB3, Wavelength: >315-532nm protection level D LB5 + IRM LB7, Wavelength: 760-<770nm + >1075-1085nm protection level DIR LB5, Wavelength: 770-<800nm + >820-960nm protection level DIRM LB6, Wavelength: >1064-1075nm protection level DIRM LB6, Wavelength: 800-820nm + >960-1064nm protection level D LB6 + IRM LB7 * Particularly suitable for: GREEN 520-532nm, IR 790-1070nm 546.13 EUR |
![]() | |
| PICO-LPG-450-ADJ 订单号: 70149258 Laser safety glasses, adjustment glasses, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temple arms, side protection for a wide field of view, CE-certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * ● Wavelength: 190-400 5+ ● Wavelength: 430-470 2+ * CE-Rating: 0.1W 2*10E-5J 430-470 RB2 * Particularly suitable for: BLUE laser 450nm 302.44 EUR |
![]() | |
| PICO-LPG-830-1700 订单号: 70158922 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temple arms, side protection for a wide field of vision, CE certified EN 207:2009, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * ● Wavelength: 785-830nm, protection levels DIR LB2 ● Wavelength: 830-1700nm, protection levels DIR LB3 * Particularly suitable for: laser INFRARED 830nm - 1700nm 302.44 EUR |