L520-0.2-5(16x70)100-F1000-AP
Isolated Line lasermodule, direct green, 520nm, 0.2mW, 5V DC, 16x70mm, class 1
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.15% |
| LB Rating | 315-420 + >625-715 DIR LB3 582-625 DIR LB2 OD: 190-400 5+ 405-420 3+ 585-625 2.5+ 626-710 3+ |
| Lens Color | Green |
![]() | |
| PICO-LPG-315-534-05 订单号: 70190076 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustable temple arms, CE certified, 175mm x 155mm x 60mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 315-534nm, protection levels D LB5 + IR LB8 Particularly suitable for: Laser UV 405nm, UV 450nm, GREEN 520nm, and GREEN 532nm 112.52 EUR |
| PICO-LPG-520-1064-04 订单号: 70189957 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustable arms, CE certified, 160mm x 144mm x 48mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 180-532nm, protection levels DIR LB5 + M LB5 ● Wavelength: 900-1080nm, protection level DIR LB5 Particularly suitable for: GREEN laser 520nm, GREEN 532nm and INFRARED 1064nm 117.56 EUR |