LH650-20-24(20x80)-F1600-M12
isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, wi…
Вы удивлены нашей открытости в плане цен? У других производителей Вам предлагают индивидуальные предложения? Наш расчет цен базируется на прозрачности, доверии и равное отношение ко всем клиентам - и у Вас есть возможность сравнить!
| Количество: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| Скидка: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | черный |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.15% |
| LB Rating | 315-420 + >625-715 DIR LB3 582-625 DIR LB2 OD: 190-400 5+ 405-420 3+ 585-625 2.5+ 626-710 3+ |
| Lens Color | Green |
| PICO-LPG-520-1064-04 Номер заказа: 70189957 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustable arms, CE certified, 160mm x 144mm x 48mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 180-532nm, protection levels DIR LB5 + M LB5 ● Wavelength: 900-1080nm, protection level DIR LB5 Particularly suitable for: GREEN laser 520nm, GREEN 532nm and INFRARED 1064nm 117.56 EUR |
![]() | |
| PICO-LPG-10600-38 Номер заказа: 70152463 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, full protection, fitover - 150mm x 85mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 190-360nm, protection level OD 7+; Wavelength: 10600nm, protection level OD 7+; * Especially suitable for: Laser IR 10600nm, 100.76 EUR |
Учитывая область применения лазерных технологических систем нужно обращать внимание на аспекты обеспечения безопасности. Узнайте больше в нашем Руководстве по безопасности
To the safety guide
Лазерные модули с геометрическими формами для любой сферы применения.
Узнайте больше!