DB520-12-3-FA(22x105)-S-AP
axial parallel Dot lasermodule, green, 520nm, 12mW, 3V DC, 22x105mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.04% |
| LB Rating | 180-315 R LB7 + IR LB3 >315-370 DIR LB5 OD: 190-370 5+ 400-700 1+ |
| Lens Color | Gray |
![]() | |
| PICO-LPG-605-642-ADJ-60 订单号: 70152203 Laser safety goggles, adjustment goggles, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, full protection, size adjustment with glasses band, CE-certified, 150mm x 85mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 180-315 D LB6 + R LB4 ● Wavelength: >315-395 D LB4 * CE Rating: .01W 2*10E-6J 605-642 RB1 * CE Rating: .1W 2*10E-5J 643-695 RB2 * Especially suitable as adjustment goggles for: Laser Red 605-642nm 226.81 EUR |
![]() | |
| PICO-LPG-9000-11000-05 订单号: 70190106 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustable temple arms, CE-certified, 175mm x 155mm x 60mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 10600nm, protection levels DI LB3 Especially suitable for: Laser IR 10600nm 119.24 EUR |
![]() | |
| PICO-LPG-180-980 订单号: 70147568 Laser Safety Eyewear, complete protection, universal fit, comfortable fit over prescription glasses or alone, adjustable temples, side-shields for wide field of view, CE Certified ,Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic Logo imprint * Wavelength: 180-315 D LB7 + IR LB4, >315-400 DIRM LB5, >400-534 D LB5 + IRM LB6, 720-770 + >850-1080 DIRM LB5, 750-765 + 980-1065 D LB5 + IR LB7 + M LB7Y, >770-850 DIRM LB4 *OD:180-534 7+, 720-770 5+, 750-760 7+, 770-850 4+, 850-1080 5+, 980-1064 7+ * Especially suitable for: Laser BLUE 405nm, BLUE 445nm, BLUE 450, GREEN 520nm, GREEN 532nm, RED 755nm and IR 980nm 436.89 EUR |
![]() | |
| PICO-LPG-MED-780-1064 订单号: 70145946 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temples, side protection for a wide field of view, CE certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * ● Wavelength: 190-315nm, protection levels D LB8 + IR LB4 ● Wavelength: >315-420nm, protection level DIR LB5 ● Wavelength: >420-445nm, protection level DIR LB4 ● Wavelength: 765-1100nm, protection level DIRM LB5 * ● Wavelength: 775-1085nm, protection levels D LB5 + IRM LB6 ● Wavelength: 790-1080nm, protection levels D LB6 + IRM LB7 ● Wavelength: 950-1085nm, protection level DIRM LB6 * Especially suitable for: Laser INFRARED 780nm, INFRARED 850nm, INFRARED 905nm, and INFRARED 1064nm 403.28 EUR |