F532-10-5(42x105x62)
Fiber lasermodule, green, 532nm, 10mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 3R, FC connect…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 160 x 144 x 48mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 40g |
| Luminous transmittance | 0.4% |
| LB Rating | 315 - 534nm D LB5 + IR LB8 |
| Lens Color | Orange |
![]() | |
| PICO-LPG-575-600-60 订单号: 70153880 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, full protection, size adjustment with glasses strap, CE-certified, Fitover - 150mm x 85mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 180-315nm, Protection levels D LB6 + R LB4, Wavelength: >315-395nm, Protection level DR LB4, Wavelength: >575-600, Protection level DI LB4, Wavelength: >582-598, Protection level I LB6, Wavelength: >585-595, Protection level I LB7, * Particularly suitable for: Laser Orange 595nm 302.44 EUR |