LH650-20-24(20x80)-F1600-M12
isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, wi…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.16% |
| LB Rating | 190-315 D LB8 + IR LB3 >315-480 D LB5 + IR LB6 775-795 DIR LB4 >795-820 DIR LB5 >820-1400 D LB5 + IR LB6 >1400-1880 DIR LB2 |
| Lens Color | Green |
| PICO-LPG-520-1064-04 注文番号: 70189957 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustable arms, CE certified, 160mm x 144mm x 48mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 180-532nm, protection levels DIR LB5 + M LB5 ● Wavelength: 900-1080nm, protection level DIR LB5 Particularly suitable for: GREEN laser 520nm, GREEN 532nm and INFRARED 1064nm 117.56 EUR |