LC650-5-24-F(14X55)90-CON21
focusable isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 24V DC, 14x55mm, cla…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.37% |
| LB Rating | 190-1200 OD >0.9 |
| Lens Color | Green |
![]() | |
| PICO-LPG-488-540-ADJ 注文番号: 70151022 Laser safety goggles, alignment goggles, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temples, side protection for a wide field of view, CE-certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 180-315 D LB6 + R LB4 ● Wavelength: >315-395 D LB4 + IR LB6 ● Wavelength: >395-540 DIR LB3 * CE rating: 1W 2*10E-4J 488-540 RB3 * Particularly suitable as alignment goggles for: Laser GREEN 488-540nm 226.81 EUR |