DD532-20-3(20x80)
isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 20mW, 3V DC, 20x80mm, class 3B
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.22% |
| LB Rating | 180-315 D LB7 + IR LB4 >315-400 DIRM LB5 >400-534 D LB5 + IRM LB6 720-770 + >850-1080 DIRM LB5 750-765 + 980-1065 D LB5 + IR LB7 + M LB7Y >770-850 DIRM LB4 |
| Lens Color | Amber |
![]() | |
| PICO-LPG-MED-780-1064 注文番号: 70145946 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temples, side protection for a wide field of view, CE certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * ● Wavelength: 190-315nm, protection levels D LB8 + IR LB4 ● Wavelength: >315-420nm, protection level DIR LB5 ● Wavelength: >420-445nm, protection level DIR LB4 ● Wavelength: 765-1100nm, protection level DIRM LB5 * ● Wavelength: 775-1085nm, protection levels D LB5 + IRM LB6 ● Wavelength: 790-1080nm, protection levels D LB6 + IRM LB7 ● Wavelength: 950-1085nm, protection level DIRM LB6 * Especially suitable for: Laser INFRARED 780nm, INFRARED 850nm, INFRARED 905nm, and INFRARED 1064nm 403.28 EUR |
![]() | |
| PICO-LPG-575-600 注文番号: 70153873 Laser safety glasses, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temples, side protection for a wide field of view, CE certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 180-315nm, protection levels D LB6 + R LB4, wavelength: >315-395nm, protection level DR LB4, wavelength: >575-600, protection level DI LB4, wavelength: >582-598, protection level I LB6, wavelength: >585-595, protection level I LB7, * Especially suitable for: Laser Orange 595nm 302.44 EUR |