LE532-15-3(25.4x50)360DEG-C1000
isolated Line lasermodule, green, 360°, 532nm, 15mW, 3V DC, 25.4x50mm, class 1
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.39% |
| LB Rating | 0.01W 2*10E-6J 605-642 RB1 0.1W 2*10E-5J 643-695 RB2 |
| Lens Color | Blue |
![]() | |
| PICO-LPG-9000-11000-05 注文番号: 70190106 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustable temple arms, CE-certified, 175mm x 155mm x 60mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 10600nm, protection levels DI LB3 Especially suitable for: Laser IR 10600nm 119.24 EUR |