DOE354-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Square Grid 10×10 Lines PC 8x1.2mm 40°@65…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.8mrad |
| Size of Laserdot | <1mm@1m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | Stainless Steel |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 1mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 20 - 40, typ 30mA |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Weight | 50g |
| Power Supply | Laser Power Supply, Output: 24V DC, 1A, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: max. 24W, 4-Pin Industrial-M12-Connector |
![]() | LFNT-24-C 注文番号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
| DI650-0.4-5(8x21)-AP 注文番号: 70152159 isolated dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 5V DC, 8x21mm, class 1, axial parallel 42.77 EUR |
![]() | |
| MI650-1-5(8X21)-F100 注文番号: 70166347 isolated, modulated dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 5V DC, 8x21mm, class 2, spotsize <0.3mm@100mm 51.18 EUR |
![]() | |
| MH808-300-24(16X70) 注文番号: 70181654 Modulated Isolated Dot Laser Module, infrared, 808nm, 350mW, 5V DC, 22x65mm, Class 3B, Focus 1000mm 344.45 EUR |
![]() | |
| AMDA520-3-5(11.5X55) 注文番号: 70182941 adjustable isolated Dot lasermodule, green, 520nm, 5mW, 3DC, 12x55mm, class 3R, internal modulation 1kHz, with connector for power supply 210.00 EUR |