PENDULUM-MOUNT-22
Pendulum Mount for Lasermodul 22mm. For fine adjusting of the optical axis
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 808nm (infrarot) |
| Optical Power | 300mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 1mrad |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 200mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 固定した |
| Output Aperture | 3.5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >8000h |
| Operating Voltage | 23.3 - 24.7, typ 24V DC |
| Operating Current | 100 - 200, typ 150mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -10°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 35g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. |
![]() | LFNT-24-C 注文番号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
| AMDB405-0.4-5(14X45) 注文番号: 70183511 isolated Dot lasermodule, blue, 405nm, 1mW, 5V DC, 14x45mm, class 2, intensitiy control (0-3V) 378.07 EUR |
![]() | |
| DD670-3.5-5(11X40)-C150 注文番号: 70166279 Dot lasermodule, red, 670nm, 3.5mW, 4-6V DC, 11x40mm, class 3R, polarity protection 73.87 EUR |
![]() | |
| LFD532-5-3(16X90) 注文番号: 70161359 Dot lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 16x90mm, class 3R 145.29 EUR |