LE650-2.5-3(12x32)
Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 2.5mW, 3V DC, 12x32mm, class 1
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 160 x 144 x 48mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 40g |
| Luminous transmittance | 0.25% |
| LB Rating | 620-700nm D LB5 + IR LB8 LP |
| Lens Color | Blue |
| PICO-LPG-315-534-04 注文番号: 70189940 Laser safety goggles, full protection, universal and comfortable fit, adjustable temples, CE-certified, 160mm x 144mm x 48mm, with Picotronic logo print * ● Wavelength: 315-534nm, protection levels D LB5 + IR LB8 * Especially suitable for: Laser UV 405nm, UV 450nm, GREEN 520nm and GREEN 532nm 112.52 EUR |