DJ650-0.7-3(4x15)-F5000-C127
Micro Dot Lasermodule, red, 650nm, 0.7mW, 3-5V DC, 4x15mm, class 2
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| LB Rating | 0.1W 2*10E-5J 430-470 RB2 |
| Lens Color | Yellow |
![]() | |
| PICO-LPG-190-1200-IPL 注文番号: 70157765 IPL laser safety goggles, full protection, comfortable fit over glasses or alone, side protection for a wide field of view, ISO 12609-1 certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 190-1200nm * For IPL (Intense Pulsed Light) devices only 167.98 EUR |