F532-10-5(42x105x62)
Fiber lasermodule, green, 532nm, 10mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 3R, FC connect…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Size | 175 x 155 x 60mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.33% |
| LB Rating | 740 - 780nm DIR LB5; 780 - 820nm D LB5 + IR LB6; 820 - 1080nm D LB5 + IR LB7 |
| Lens Color | Green |
| PICO-LPG-315-534-04 注文番号: 70189940 Laser safety goggles, full protection, universal and comfortable fit, adjustable temples, CE-certified, 160mm x 144mm x 48mm, with Picotronic logo print * ● Wavelength: 315-534nm, protection levels D LB5 + IR LB8 * Especially suitable for: Laser UV 405nm, UV 450nm, GREEN 520nm and GREEN 532nm 112.52 EUR |
![]() | |
| PICO-LPG-575-600-60 注文番号: 70153880 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, full protection, size adjustment with glasses strap, CE-certified, Fitover - 150mm x 85mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 180-315nm, Protection levels D LB6 + R LB4, Wavelength: >315-395nm, Protection level DR LB4, Wavelength: >575-600, Protection level DI LB4, Wavelength: >582-598, Protection level I LB6, Wavelength: >585-595, Protection level I LB7, * Particularly suitable for: Laser Orange 595nm 302.44 EUR |