DI650-2-3(4x10)-F17
Dot laser, 650nm, 2mW, Focus 17mm +/- 2mm, 4x10mm, 3V DC
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.16% |
| LB Rating | 785-<830 DIR LB2; 830-1700 DIR LB3 |
| Lens Color | Yellow/Green |
![]() | |
| PICO-LPG-635-660-60 注文番号: 70152210 Laser safety glasses, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, full protection, size adjustment with glasses band, CE certified, Fitover - 150mm x 85mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 630-711nm, protection level DIR LB5; Wavelength: 648-708nm, protection levels D LB5 + IR LB6; Wavelength: 651-704nm, protection levels D LB5 + IR LB7 * Wavelength: 654-699nm, protection levels D LB5 + IR LB8; Wavelength: 712-713nm, protection level DIR LB4; Wavelength: 714-717nm, protection level DIR LB3 * Especially suitable for: Laser RED 635nm, RED 650nm and RED 660nm 411.68 EUR |
![]() | |
| PICO-LPG-488-540-ADJ 注文番号: 70151022 Laser safety goggles, alignment goggles, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temples, side protection for a wide field of view, CE-certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 180-315 D LB6 + R LB4 ● Wavelength: >315-395 D LB4 + IR LB6 ● Wavelength: >395-540 DIR LB3 * CE rating: 1W 2*10E-4J 488-540 RB3 * Particularly suitable as alignment goggles for: Laser GREEN 488-540nm 226.81 EUR |
![]() | |
| PICO-LPG-190-1200-IPL 注文番号: 70157765 IPL laser safety goggles, full protection, comfortable fit over glasses or alone, side protection for a wide field of view, ISO 12609-1 certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 190-1200nm * For IPL (Intense Pulsed Light) devices only 167.98 EUR |